background

Kurzy individuální výuky

Základní informace

Kurz individuální výuky je určen všem, kteří nemají možnost docházet do skupinových kurzů nebo mají prostě své vlastní důvody, proč volit jinou formu výuky cizího jazyka.

Lektor se po celou výukovou hodinu věnuje jen vám a vašim potřebám. Je-li pro vás prioritou zvládnutí problematiky gramatických pravidel, plynulá konverzace či všechno dohromady. Nic není nemožné. Potřebujete jen oživit již dříve nabyté vědomosti nebo se chystáte složit jazykovou zkoušku? Studium jazyka vyžaduje dlouhodobou přípravu, a kdo je připraven, není zaskočen. Váš lektor vám proto bude vždy na blízku, protože ve dvou se to lépe táhne.

Sami si vyberte místo, které bude pro vaši výuku nejpříjemnější. Vaše spokojenost má vždy přednost, proto může vaše výuka probíhat buď přímo v učebnách jazykové školy MIRAMARE, ve vaší kanceláři nebo v domácím prostředí.

Kurz šitý na míru

Individuální kurz je „šitý na míru“ vašim představám o formě výuky cizího jazyka, vašim časovým možnostem a osobním přáním. S procvičováním můžete začít kdykoliv v průběhu celého kalendářního roku.

Intenzita a tempo výuky

Intenzita a tempo výuky je zcela ve vašich rukou. To vy určujete kdy, kde a co se chcete naučit.

Počet lekcí

Kurz individuální výuky obsahuje 10 výukových lekcí (10x45 min. nebo 10x60 minut).

Lektor na míru

Pro vedení vašeho kurzu můžete volit mezi českým lektorem a rodilým mluvčím. Najdeme vám kvalifikovaného a přátelského lektora i mimo místa našich poboček v Ostravě, Praze a Třebíči.

Absolventi

Byl jsem nadmíru spokojen se službami, které mi poskytovala jazyková škola Miramare. Přístup učitelů k individuální výuce nemohu ohodnotit jinou známkou než 1.

Radek Frank
Kurz individuání výuky japonštiny

Miramare je velmi sympatická malá jazykovka, kde se člověk cítí příjemně. Kurz byl vedený skvělou lektorkou a na její hodiny jsem se vždy moc těšila. Ve studiu budu pokračovat i tento školní rok.

Petra Adamčíková
Skupinový kurz angličtiny

Atmosféra ve škole působí velice domácky, všichni jsou příjemní, ochotní a trpěliví. Výuka nebyla nudná, byla hodně přínosná. Určitě můžu školu a její metody doporučit všem ostatním.

Barbora Bekeová
Kurz individuální výuky španělštiny

Nelámejte si hlavu, lámejte si s námi raději jazyk! My vás to naučíme…

background
přihláška

Cena našich kurzů již od Kč 2990,-.

Pro sestavení individuální cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

"Nedrž jazyk za zuby"