background

Skupinové kurzy

Image

Základní informace

Jazyková škola MIRAMARE pořádá každoročně odpolední jazykové kurzy pro malé skupinky 4-8 studentů, které probíhají ve dvou semestrech, a to vždy v zimním semestru (říjen-únor) a v letním semestru (únor-červen) daného školního roku.

Průběh výuky

Výuka probíhá 1x týdně v bloku o délce 90 min. Součástí jednoho semestrálního kurzu je celkem 36 výukových hodin (18x90 min.)

Kvalifikovaní lektoři a přijemné prostředí

Výuka u nás probíhá pod vedením odborně kvalifikovaných, zkušených a přátelských lektorů, kteří při své práci postupují metodicky dle moderních výukových materiálů. Naší prioritou je individuální přístup ke všem našim studentům, efektivní a zábavná náplň jednotlivých lekcí a přátelské prostředí. Podávání dobré kávy a čaje je proto pro vás v našich učebnách samozřejmostí.

15% sleva na druhý semestr

Účast v obou semestrech jazykového kurzu daného školního roku vám umožňuje posun vstupní jazykové úrovně minimálně o jeden stupeň výše. Proto všem našim stávajícím zákazníkům nabízíme 15% slevu z ceny kurzovného v druhém semestru školního roku.

Široký výběr cizích jazyků

Připravili jsme pro vás širokou škálu jazykových kurzů jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé studenty cizích jazyků. Nabízíme široký výběr cizích jazyků od těch tradičních přes více exotické.

Tradiční a exotické jazyky

Kromě angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny či italštiny se s námi můžete naučit například švédštinu nebo polštinu ale také japonštinu, čínštinu a korejštinu.

Kurzy různého zaměření

Obecné kurzy jsou zaměřeny na rozvoj všech jazykových dovedností, tj. čtení, psaní, poslech a mluvený projev. Konverzační kurzy se soustředí na rozvoj slovní zásoby a schopnost rychlé reakce v mluveném projevu.

background

Aktuální nabídku skupinových kurzů pro školní rok 2018/2019 s možností rezervace vašeho místa v kurzu naleznete zde.

Kromě angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny či italštiny se s námi můžete naučit například švédštinu nebo polštinu ale také japonštinu, čínštinu a korejštinu.

"Nedrž jazyk za zuby"

nabídka

Absolventi

Jazykovou školu MIRAMARE hodnotím velmi kladně, doporučuji. Atmosféra v kurzu je příjemná a uvolněná, menší počet účastníků je výhodou. Obsah kurzu je přizpůsoben potřebám klientů. Velice vstřícný a profesionální přístup zaměstnanců školy.


Veronika Trenčínová
Skupinový kurz němčiny

V kurzu se mi líbí malý počet kurzistů, zaručující lepší ověření znalostí... Paní lektorka Veronika je hodně vstřícná, vždy dobře připravená na hodinu. Dává nám i dobré tipy na rozšíření slovní zásoby. Při poslání emailu s dotazy, mi bylo vždy do 24hodin odpovězeno.. Komunikace se zaměstnanci školy byla vždy skvělá.

Radim Foltýn
Skupinový kurz angličtiny

Jazykovou školu Miramare bych určitě doporučila. Panuje v ní příjemná a přátelská atmosféra, lektoři jsou vstřícní a velice přizpůsobiví potřebám jednotlivých studentů.

Mgr. Irena Petrášová
Skupinový kurz čínštiny

Dobrá dostupnost školy. Příjemné prostředí. Klid na výuku. Atmosféra ve škole přátelská. Pozitivní přístup zaměstnanců ke studentům. Školu bych svým známým doporučil.
Jiří Chvátal
Skupinový kurz němčiny